PROMOCJA - Odbierz rabat na szkolenie dla praktyka z kodem PREZENT
LegalTech Forum 2024. Innowacje w praktyce prawniczej
Zapowiedź
Konferencja

LegalTech Forum 2024. Innowacje w praktyce prawniczej

Planowany termin:
Kurs Prawa Nowych Technologii
W trakcie
Kurs

Kurs Prawa Nowych Technologii

szkolenie online:

Szkolenia z prawa nowych technologii są skierowane do prawników, specjalistów z branży technologicznej, menedżerów, przedsiębiorców oraz inych osób zainteresowanych zgłębieniem wiedzy na temat przepisów i zagadnień związanych z prawem w obszarze nowych technologii.

Na szkoleniach omawiane są różne aspekty prawne związane z technologiami informacyjnymi, legal tech, telekomunikacją, e-handlem, ochroną danych osobowych, własnością intelektualną, cybersecurity, regulacjami dotyczącymi sztucznej inteligencji (AI), Internetem rzeczy (IoT), blockchain i innymi innowacyjnymi obszarami.

Szkolenia poruszają także tematykę praw autorskich w świecie cyfrowym, przepisów o ochronie konsumentów w kontekście technologii, jak również aspektów prawnych związanych ze sztuczną inteligencją.

Osobom zaintresowanym tematyką wykorzystania nowych technologii w codziennej pracy kancelarii prawnych szczególnie polecamy coroczną konferencję LegalTech Forum. Konferencja umożliwia prawnikom wzięcie udziału w dyskusji z praktykami, przedstawicielami rządu i środowiska akademickiego o trendach rozwojowych w obszarze wykorzystania nowoczesnych technologii w praktyce prawniczej w Polsce i na świecie.

Szkolenia z prawa nowych technologii w ramach Beck Akademii są prowadzone przez doświadczonych prawników, ekspertów z branży technologicznej, praktyków zajmujących się ochroną danych osobowych oraz specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa.