Egzamin wstępny na aplikacje prawnicze 2024 - kurs w pigułce. Grupa popołudniowa

12 dni intensywnych popołudniowych wykładów online przygotowujących do egzaminu wstępnego na aplikacje: adwokacką, radcowską, notarialną, komorniczą, sędziowską i prokuratorską

Egzamin wstępny na aplikacje prawnicze 2024 - kurs w pigułce. Grupa popołudniowa

Opis kursu

Wiemy czego potrzebujesz, aby zdać egzamin wstępny! 

Odpowiadamy na Twoje prawdziwe potrzeby, zapewniając Ci maksymalnie praktyczny program, który opracowaliśmy w oparciu o doświadczenie osób, które taki egzamin mają już za sobą oraz tych, którzy egzaminy oceniają. Wraz z kursem dostaniesz od nas dodatkowe narzędzia, których potrzebujesz podczas przygotowań do egzaminu!

Oprócz kursu zapewniamy Ci pakiet narzędzi do samodzielnej nauki i powtarzania w domu pomiędzy zajęciami online.
Po zajęciach w ramach kursu będziesz mógł samodzielnie uczyć się wykorzystując książkę, którą od nas otrzymasz, a także powtarzać materiał dzięki dostępowi do bazy testów online.


Co wyróżnia nasz kurs?

 • Najwyższy poziom merytoryczny

  Najwyższy poziom merytoryczny - wykładowcami są doświadczeni zawodowo i cenieni w środowisku prawniczym praktycy - sędziowie, adwokaci, radcowie prawni, pracownicy organów państwowych i autorzy współpracujący z Wydawnictwem C.H.Beck. Poprzez połączenie doświadczenia Wydawnictwa C.H.Beck oraz wykładowców zapewniamy Ci najwyższy poziom merytoryczny. 30 lat na polskim rynku prawniczym gwarantuje najwyższy poziom zajęć!

 • Doświadczenie

  Doświadczenie - ponad 1900 kursantów oraz grono wybitnych prowadzących pozwoliło nam przygotować unikalną na rynku ofertę dedykowaną przyszłym aplikantom.

 • Bonusy

  Bonusy - każdy uczestnik kursu oprócz kompletu materiałów dostanie gwarantowane bonusy - pakiet narzędzi do samodzielnej nauki. W ramach kursu otrzymasz: książkę przydatną do nauki, dostęp do testów prawniczych testy-prawnicze.pl oraz 15% rabatu na zakupy w księgarni internetowej Wydawnictwa C.H.Beck.


Kurs w pigułce przygotowujący do egzaminu wstępnego na aplikacje 2024 to:

 • Sprawdzona skondensowana formuła przygotowana w oparciu o wymogi egzaminu MS.
 • Efektywne zajęcia w kameralnych grupach - program kursu skupia się na ustawach obowiązujących na egzaminie. Podczas zajęć masz możliwość zadawania pytań prowadzącym, dzięki temu od razu wyeliminujesz błędy i zyskasz pewność przed egzaminem.
 • Najskuteczniejsze metody rozwiązywania testów oraz budowy podchwytliwych pytań, sprawiających zazwyczaj najwięcej trudności podczas egzaminu.

Program kursu

Aplikacja adwokacka, radcowska, sędziowska, prokuratorska, komornicza:

 • Blok administracyjny (8 godz.)
 • Blok gospodarczy (8 godz.)
 • Blok cywilny (8 godz.)
 • Blok karny (8 godz.)

Terminy zjazdów:
20, 21, 22, 23, 27, 28, 29, 30 sierpnia 2024 r.
3, 4, 5, 6 września 2024 r.

Zajęcia odbywają się w godz. 17:00-20:15 lub 17:00-19:15.


Aplikacja notarialna:

 • Blok administracyjny (8 godz.)
 • Blok gospodarczy (8 godz.)
 • Blok cywilny (8 godz.)

Terminy zjazdów:
20, 21, 22, 29, 30 sierpnia 2024 r.
3, 4, 5, 6 września 2024 r.

Zajęcia odbywają się w godz. 17:00-20:15 lub 17:00-19:15.

Pobierz program kursu:

Pobierz plik PDF

Wykładowczyni akademicka, autorka publikacji z prawa gospodarczego oraz pozycji dla aplikantów (testy, kazusy, plansze). Wydawczyni Literatury Akademickiej Wydawnictwa C.H.Beck.

Sędzia Sądu Okręgowego w Toruniu, wykładowca w Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, autor ponad 60 publikacji naukowych z zakresu prawa karnego oraz prawa wykroczeń opublikowanych m.in. w: „Czasopiśmie Prawa Karnego...

Adwokat Izby Adwokackiej w Warszawie od 1992 roku. Sędzia Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Warszawie. Członek Komisji szkolenia aplikantów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Odznaczony odznaką „Adwokatura...

Radca prawny, członek OIRP w Kielcach, Adiunkt w Zakładzie Prawa Administracyjnego na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach; wykładowca w Szkole Prawa Procesowego Mec. Agaty Rewerskiej...

Bonusy dla uczestników za udział w kursie:

Aplikacja od ogółu do szczegółu. Akty normatywne w pigułce

Aplikacja od ogółu do szczegółu. Akty normatywne w pigułce

Opracowanie zawiera omówienie najistotniejszych dziedzin prawa w przystępnej i zrozumiałej formie. Liczne wypunktowania, wyróżnienia, a także tabele i grafy ułatwiają zapamiętywanie i uporządkowanie wiedzy. Sprawdź szczegóły ›

Gratis przysługuje osobom, które zapisały się na pakiet LUB część I: TESTOWĄ.

Testy Prawnicze C.H.Beck

Dostęp do testów online do dnia egzaminu

Każdy uczestnik kursu otrzyma dostęp do serwisu testów online, przygotowujących do egzaminu na aplikację. Baza zawiera ponad 10 000 pytań. Szczegóły na testy-prawnicze.pl.

Ksiegarnia.beck.pl

15% kod rabatowy na zakupy w księgarni internetowej

Sam wybierz, których pomocy naukowych potrzebujesz z oferty Ksiegarnia.beck.pl.

Kod wielorazowy, naliczany od ceny katalogowej. Nie obejmuje pakietów, prenumerat, serii Komentarze anglojęzyczne Beck Hart Nomos oraz nie łączy się z innymi promocjami i rabatem indywidualnym.

Zapisy trwają do 19 sierpnia 2024 r. do godziny 23:59:59 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Zajęcia online odbywają w godzinach 17:00-20:15 lub 17:00-19:15. Dostęp do szkolenia możliwy wyłącznie w czasie rzeczywistym.

Terminy zjazdów:

 • 20, 21, 22, 23, 27, 28, 29, 30 sierpnia 2024 r.
 • 3, 4, 5, 6 września 2024 r.

Platforma kursów Beck Akademia

Kurs prowadzony jest z wykorzystaniem Platformy kursów Beck Akademia. Na Platformie kursów udostępnimy Ci: link do wirtualnego pokoju z dostępem do zajęć online, kontakt do koordynatorów technicznych dyżurujących w trakcie zajęć, harmonogram kursu, materiały szkoleniowe, prace domowe, informacje o bonusach i zniżkach, certyfikat do pobrania.

Instrukcje i dostęp do Platformy kursów zostaną przesłane uczestnikom e-mailowo w dniu poprzedzającym rozpoczęcie kursu.

Zaloguj się: Platforma.beck.pl


Kurs online

ClickMeeting

Szkolenia online odbywają się przy użyciu platformy Clickmeeting. Nie później niż na 2 godziny przed startem danego szkolenia do uczestników zostanie wysłany e-mail z informacjami jak dołączyć do webinaru. W razie trudności lub nieotrzymania wiadomości (prosimy sprawdzić folder SPAM) z linkiem prosimy o kontakt: tel.: +48 22 311 22 22 lub [email protected].

Udział w szkoleniu można wziąć przy użyciu:

 • komputera z systemem operacyjnym Windows 10 lub 11, MacOs 10.13 lub nowszej, Linux, Chrome OS wyposażone w najnowszą wersję przeglądarki Chrome, Safari, Opera, Edge lub Firefox.
 • urządzenia mobilnego z systemem operacyjnym Google Android, Apple iOS lub Huawei HarmonyOS z zainstalowaną aplikacją ClickMeeting Webinars Meetings.