Nie posiadamy aktualnie szkoleń o tej tematyce.

Beck Akademia przygotowała ofertę kursów przygotowujących do egzaminu adwokackiego: dla aplikantów oraz osób przystępujących do egzaminu adwokackiego bez aplikacji, z doświadczenia zawodowego lub z tytułu naukowego (art. 25 RadPrU, art. 66 PrAdw). 

Na naszych kursach do ezgzaminu prawniczego szybko, wygodnie i skutecznie powtórzysz materiał wymagany na egzaminie oraz utrwalisz wiedzę zdobytą podczas aplikacji. Przygotowaliśmy kompleksowe, skondensowane rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla osób przygotowujących się do egzaminu adwokackiego.

Szkolenia do egzaminu adwokackiego poprowadzą doświadczeni i cenieni eksperci - praktycy: sędziowie, adwokaci, radcowie prawni, autorzy publikacji, osoby mające doświadczenie w szkoleniu aplikantów w obrębie Okręgowej Rady Adwokackiej i Okręgowej Izby Radców Prawnych. Prelegenci pomogą usystematyzować Twoją wiedzę, aby jak najlepiej wykorzystać ją podczas egzaminu. 

Wszystkie zajęcia przygotowujące do egzaminu adwokackiego prowadzone są w trybie online, w oparciu o rozwiązywanie kazusów, zarówno tych mniej skomplikowanych jak i zawiłych, wzorem kazusów egzaminacyjnych. 

Kursy przybierają następujące formy zajęć: warsztaty, ćwiczenia, dyskusje z prelegentem. W ofercie dostępne są kursy rozszerzone oraz kursy w pigułce.

Dodatkowo podczas kursów rozszerzonych przygotowujących do ezaminu adwokackiego kursanci będą otrzymywać od Prelegentów prace domowe z konkretnymi zadaniami do wykonania. Każdy prelegent przeczyta wszystkie prace, a na zajęciach omówi prawidłowe rozwiązanie oraz wskaże błędy, które pojawią się w pracach.