Egzamin wstępny na aplikacje prawnicze 2024 - kurs w pigułce. Grupa popołudniowa

kurs online:
+ 1 termin

Egzamin wstępny na aplikacje prawnicze 2024 - kurs w pigułce. Grupa weekendowa

kurs online:
+ 1 termin
Egzamin wstępny na aplikację komorniczą 2024. Grupa marzec-sierpień
W trakcie

Egzamin wstępny na aplikację komorniczą 2024. Grupa marzec-sierpień

kurs online:
Egzamin wstępny na aplikację komorniczą 2024. Grupa maj-sierpień
W trakcie

Egzamin wstępny na aplikację komorniczą 2024. Grupa maj-sierpień

kurs online:

Warunkiem wpisania na listę aplikantów komorniczych i odbywania aplikacji jest uzyskanie pozytywnego wyniku z egzaminu wstępnego na aplikację, który przeprowadza się raz w roku w terminie wskazanym przez Ministra Sprawiedliwości. W odpowiedzi na zapotrzebowanie absolwentów studiów prawniczych Beck Akademia przygotowała ofertę pomocnych kursów przygotowujących do egzaminu wstępnego na aplikację komorniczą: rozszerzonych oraz skondensowanych pigułek. 

Na kursach do egzaminu na aplikację komorniczą powtórzysz materiał wymagany na egzaminie wstępnym oraz utrwalisz wiedzę zdobytą podczas studiów. Kursy stanowią kompleksowe rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla osób szukających sposobu jak przygotować się do egzaminu na aplikację komorniczą. Dodatkowo forma kursu online pozwala oszczędzić cenny czas przed egzaminem, bowiem nie wymaga dojazdów na salę wykładową.

Uczestnicy kursów do egzaminu na aplikację komorniczą 2024 otrzymają pakiet narzędzi do samodzielnej nauki i powtarzania w domu pomiędzy zajęciami online, a mianowicie publikacje Wydawnictwa C.H.Beck oraz dostęp do bazy testów online Testy-prawnicze.pl.

Ponadto kurs rozszerzony przygotowujący do egzaminu na aplikację komorniczą kończy się egzaminem próbnym, sprawdzającym wiedzę uczestników zgodnie z zasadami ustalonymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Kurs online przygotowujący do egzaminu wstępnego na aplikację gwarantuje: sprawdzoną, nowoczesną formułę online przygotowaną w oparciu o wymogi egzaminu MS, rozwiązywanie testów z ubiegłych lat, poznanie najskuteczniejszych metod rozwiązywania testów oraz budowy podchwytliwych pytań, sprawiających zazwyczaj najwięcej trudności podczas egzaminu wstępnego.

Kurs na aplikację komorniczą 2024 gwarantuje również zdobycie praktycznej wiedzy o przebiegu oraz zakresie egzaminu wstępnego. Nowatorska formuła kursu skupia się na ustawach obowiązujących na egzaminie wstępnym na aplikacje, bez straty czasu na zbędne wykłady teoretyczne czy komentowanie przepisów. Podczas kursu online na aplikację komorniczą istnieje możliwość zadawania pytań prowadzącym podczas warsztatowej formuły zajęć, dzięki której efektywnie wykorzystasz każdą minutę kursu i wspólnej nauki.