Zarząd a nowoczesne technologie - praktyczne wskazówki dla managerów najwyższego szczebla

AI w działalności przedsiębiorstwa, cyberbezpieczeństwo, naruszenia ochrony danych osobowych, ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa i własności intelektualnej. 

Zarząd a nowoczesne technologie - praktyczne wskazówki dla managerów najwyższego szczebla

Opis szkolenia

Nowoczesne technologie mają ułatwiać funkcjonowanie przedsiębiorstwa i osiąganie jego celów biznesowych. O czym jednak, z prawnego punktu widzenia, należy pamiętać w kontekście zapewnienia bezpieczeństwa informacji, ochrony danych i zabezpieczenia tajemnic spółki oraz co zrobić w sytuacji naruszenia lub kontroli Prezesa UOKIK i Prezesa UODO, opowiedzą ekspertki ds. ochrony danych, własności intelektualnej i IT kancelarii JDP.  

Celem szkolenia jest:

 • Omówienie, jak zadbać o cyberbezpieczeństwo w firmie.
 • Zapoznanie uczestników z rodzajami naruszeń ochrony danych osobowych.
 • Wyjaśnienie, na czym polega ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa i własności intelektualnej.
 • Wskazanie, jak zadbać o niematerialny kapitał przedsiębiorstwa.

Na szkoleniu dowiesz się m.in.:

 • Co to są naruszenia ochrony danych osobowych?
 • Jak zadbać o cyberbezpieczeństwo?
 • Na czym polega ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa i własności intelektualnej?
 • Jak zadbać o niematerialny kapitał przedsiębiorstwa?
 • Czy własność intelektualna lub ochrona danych osobowych może stanowić barierę dla AI w działalności przedsiębiorstwa?
 • Jakie są praktyczne wskazówki dotyczące kontroli Prezesa UOKIK i Prezesa UODO?

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do członków zarządów i rad nadzorczych, dyrektorów bezpieczeństwa, managementu wyższego szczebla, kierowników, managerów, IOD, compliance officerów.

Program szkolenia

 1. Naruszenia ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwo.
 2. Ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa i własności intelektualnej – jak zadbać o niematerialny kapitał przedsiębiorstwa?
 3. AI w codziennej działalności przedsiębiorstwa – czy własność intelektualna lub ochrona danych osobowych może stanowić barierę?
 4. Gdy organ puka do drzwi - praktyczne wskazówki dotyczące kontroli Prezesa UOKIK i Prezesa UODO.

 

Radczyni prawna, kieruje Zespołem Ochrony danych osobowych i Compliance w kancelarii JDP. Specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych. Doradza w zakresie zgodności procesów biznesowych z przepisami ochrony danych...

Radczyni prawna, Senior Associate w Zespole IP/IT. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie prawa nowych technologii, własności intelektualnej oraz prawa kontraktów. Doradza przedsiębiorcom z branży informatycznej, medtech,...
System Legalis

Dostęp do Systemu Legalis

Po szkoleniu otrzymasz 2-tygodniowy dostęp do Systemu Legalis Moduł Prawo własności intelektualnej wersja Premium.

Zapisy trwają do dnia poprzedzającego rozpoczęcie szkolenia do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc. Certyfikat uczestnictwa zostanie wysłany drogą elektroniczną w formie PDF w ciągu 7 dni roboczych po szkoleniu. Darmowy 2-tygodniowy dostęp do systemu Legalis zostanie wysłany drogą elektroniczną w ciągu 7 dni roboczych po szkoleniu. Dostęp do szkolenia możliwy wyłącznie w czasie rzeczywistym.


Szkolenie online

ClickMeeting

Szkolenia online odbywają się przy użyciu platformy Clickmeeting. Nie później niż na 2 godziny przed startem danego szkolenia do uczestników zostanie wysłany e-mail z informacjami jak dołączyć do webinaru. W razie trudności lub nieotrzymania wiadomości (prosimy sprawdzić folder SPAM) z linkiem prosimy o kontakt: tel.: +48 22 311 22 22 lub [email protected].

Udział w szkoleniu można wziąć przy użyciu:

 • komputera z systemem operacyjnym Windows 10 lub 11, MacOs 10.13 lub nowszej, Linux, Chrome OS wyposażone w najnowszą wersję przeglądarki Chrome, Safari, Opera, Edge lub Firefox.
 • urządzenia mobilnego z systemem operacyjnym Google Android, Apple iOS lub Huawei HarmonyOS z zainstalowaną aplikacją ClickMeeting Webinars Meetings.

Szukasz szkolenia dla Twojego zespołu?

To szkolenie możemy zorganizować także w formule szkolenia zamkniętego dopasowanego do poziomu wiedzy i potrzeb uczestników. Przeprowadzimy je w formie stacjonarnej lub online oraz miejscu i terminie wskazanym przez Ciebie.

Dowiedz się więcej
Szkolenia zamknięte C.H.Beck