• Zapowiedź
 • Konferencja

LegalTech Forum 2024. Innowacje w praktyce prawniczej

Perspektywy rozwoju rynku legal tech w Polsce. Sztuczna inteligencja (AI) w kancelarii prawnej. Stan prac legislacyjnych. 

LegalTech Forum 2024. Innowacje w praktyce prawniczej

Opis konferencji

VI edycja konferencji już 11 kwietnia 2024 r.!

Zapisz się na powiadomienie i dowiedz się pierwszy o rozpoczęciu zapisów na konferencję poświęconą trendom rozwojowym w obszarze wykorzystania nowych technologii w codziennej pracy prawników.

 • Doświadczeni prelegenci

  2 wystąpienia wprowadzające - zapoznaj się z kluczowymi zagadnieniami w trakcie skondensowanych prezentacji wprowadzających. 

 • Warsztatowa formuła szkolenia

  3 panele dyskusyjne - dołącz do dyskusji o trendach rozwojowych w obszarze wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy.

 • Kameralne grupy

  20 panelistów - w konferencji wezmą udział doświadczeni eksperci, praktycy, przedstawiciele firm informatycznych i środowiska akademickiego.

 • Dopracowanie tematu

  Networking cocktail - po części merytorycznej zapraszamy na networking cocktail. Swobodna atmosfera będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, rozmów z prelegentami oraz nawiązania nowych kontaktów.

Cel konferencji

Celem konferencji jest umożliwienie prawnikom wzięcia udziału w dyskusji z praktykami, przedstawicielami firm informatycznych i środowiska akademickiego o trendach rozwojowych w obszarze wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy kancelarii prawnych i działów prawnych firm. Nowatorska formuła konferencji umożliwi uczestnikom zapoznanie się z kluczowymi zagadnieniami w trakcie skondensowanych prezentacji, które następnie będą omawiane w dyskusjach panelowych z udziałem ekspertów i prawników.

Na konferencji:

 • na podstawie badań przeprowadzonych na zlecenie Wydawnictwa C.H.Beck przedyskutujemy perspektywy rozwoju rynku legal tech w Polsce i spróbujemy odpowiedzieć na pytania, jak faktycznie wygląda wykorzystanie nowych technologii w kancelariach prawnych w Polsce, 
 • przyjrzymy się wyzwaniom, jakie niesie rozwój sztucznej inteligencji  (AI) dla kancelarii prawnych i działów prawnych firm,
 • przedstawimy stan prac legislacyjnych na szczeblu UE i krajowym w zakresie prawa nowych technologii.

Każdy uczestnik konferencji otrzyma wydrukowany raport LegalTech 2024.

Dla kogo jest ta konferencja?

Konferencja dedykowana jest głównie prawnikom oraz wszystkim osobom zainteresowanym nowymi trendami technologicznymi w codziennej pracy kancelarii. 

Program konferencji

Program zostanie opublikowany wkrótce.

Zapisz się na powiadomienie i dowiedz się pierwszy o rozpoczęciu rejestracji na wydarzenie. 


Konferencja stacjonarna

Hotel Intercontinental

Hotel Intercontinental

ul. Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa

Zobacz na mapie

Wygodna lokalizaja w centrum Warszawy. Prosimy o przybycie co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem szkolenia.