Egzamin notarialny 2024 - kurs rozszerzony

kurs online:
+ 2 terminy
Apelacje karne w pigułce
Kolokwium aplikanta

Apelacje karne w pigułce

kurs online:
Jak prowadzić sprawę karną? Proces karny w praktyce
Warsztaty

Jak prowadzić sprawę karną? Proces karny w praktyce

szkolenie online:
Apelacje cywilne w pigułce
Kolokwium aplikanta

Apelacje cywilne w pigułce

kurs online:

W ofercie Beck Akademii znajdują się praktyczne kursy przygotowujące aplikantów do egzaminu prawniczego: radcowskiego, adwokackiego oraz notarialnego, a także dla osób, przystępujących do egzaminu adwokackiego i radcowskiego bez aplikacji, z doświadczenia zawodowego lub z tytułu naukowego (art. 25 RadPrU, art. 66 PrAdw). 

Kursy przygotowujące do egzaminu prawniczego Ministerstwa Sprawiedliwości odbywają się w nowoczesnej i wygodnej formule online. Zostały opracowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie metodologiczne i wskazówki ekspertów oceniających egzaminy. Podczas zajęć szybko, wygodnie i skutecznie powtórzysz materiał wymagany na egzaminie adwokackim, egzaminie radcowskim oraz egzaminie notarialnym, a także utrwalisz potrzebną wiedzę. 

Zajęcia do egzaminu prawniczego prowadzi doświadczona i ceniona kadra sędziów, adwokatów, radców prawnych i notariuszy, a schemat zajęć został podzielony na bloki, które odpowiadają kolejnym częściom egzaminu. 

Szkolenia przygotowujące do egzaminu zawodowego mają charakter warsztatowego kursu z elementami dynamicznej prezentacji, przydatnych kazusów, konkretnych przykładów, konsultacji oraz analiz. Podczas kursu będziesz mógł natychmiast weryfikować swoją wiedzę oraz wykorzystać ją w ćwiczeniach. Wyeliminujesz błędy i zyskasz pewność przed egzaminem. 

W ofercie Beck Akademii znajdują się również warsztaty przygotowujące do kolokwium rocznego z prawa cywilnego i prawa karnego.