Egzamin wstępny na aplikację sędziowską i prokuratorską 2024. Grupa maj-październik

kurs online:
+ 2 terminy

Egzamin wstępny na aplikacje prawnicze 2024 - kurs w pigułce. Grupa popołudniowa

kurs online:
+ 1 termin

W ofercie Beck Akademii znajdują się praktyczne kursy przygotowujące do egzaminu na aplikacje prawnicze 2024: radcowską, adwokacką, notarialną, komorniczą, sędziowską i prokuratorską. Dostępne są w formie kursu rozszerzonego lub skondensowanej pigułki.

Na kursach online do egzaminu na aplikację powtórzysz materiał wymagany na egzaminie wstępnym oraz utrwalisz wiedzę zdobytą podczas studiów. Kursy stanowią kompleksowe rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla osób szukających sposobu jak przygotować się do egzaminu na aplikację. Dodatkowo forma kursu online pozwala oszczędzić cenny czas przed egzaminem, bowiem nie wymaga dojazdów na salę wykładową.

Uczestnicy kursów do egzaminu wstępnego na aplikacje otrzymają pakiet narzędzi do samodzielnej nauki i powtarzania w domu pomiędzy zajęciami online, a mianowicie publikacje Wydawnictwa C.H.Beck oraz dostęp do bazy testów online Testy-prawnicze.pl.

Ponadto kurs rozszerzony na aplikację prawniczą 2024 kończy się symulacją egzaminu, przeprowadzonym testem, sprawdzającym wiedzę uczestników zgodnie z zasadami ustalonymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Dzięki temu uczestnicy będą mogli sprawdzić się w warunkach egzaminacyjnych.