• Bezpłatne
 • Szkolenie produktowe

Praca z aktem prawnym w Systemie Informacji Prawnej Legalis

Prezentacja zaawansowanych metod pracy z aktami prawnymi w Systemie Informacji Prawnej Legalis.

Praca z aktem prawnym w Systemie Informacji Prawnej Legalis

Opis szkolenia

Zapraszamy do udziału w szkoleniu, na którym zapoznacie się Państwo ze sprawdzonymi metodami i zaawansowanymi możliwościami pracy z aktem prawnym w Systemie Informacji Prawnej Legalis. Program oferuje narzędzia, dzięki którym można szybko przeanalizować zmiany, wyświetlić wersje oczekujące lub historyczne oraz sprawdzić relacje z innymi aktami, orzeczeniami i ich opracowaniami, takimi jak kierunki orzecznicze czy ius.focus, a także powiązanymi z nimi komentarzami, monografiami, czasopismami i z wieloma dodatkowymi treściami (analizy, aktualności, wzory pism). Jak zrobić to szybko? Wszystkiego dowiesz się na tym szkoleniu.

Cel szkolenia

Celem proponowanego szkolenia jest zaprezentowanie sprawdzonych sposobów i możliwości pracy z aktem prawnym. Legalis oferuje swoim użytkownikom wiele narzędzi, które znacznie przyspieszają pracę z aktem prawnym pod kątem śledzenia procesów legislacyjnych, analizowania zmian, porównywania wersji. Przedstawimy również, jak korzystać z mechanizmów automatyzacji dotyczących choćby informacji o nowelizacjach wybranych aktów. Dzięki temu usprawnicie i przyśpieszycie Państwo swoją pracę z programem Legalis.

Dla kogo jest to szkolenie? 

Szkolenie przeznaczone jest dla prawników, którzy znają System Informacji Prawnej Legalis, ale chcieliby poznać sprawdzone, skuteczne sposoby wyszukiwania i pracy z aktami prawnymi. Szkolenie dedykowane jest również dla osób, które dotychczas nie korzystały z Legalisa, a teraz będą miały możliwość przekrojowego zapoznania się z funkcjonalnościami systemu usprawniającymi i przyspieszającymi prace z aktami prawnymi.

Interaktywna forma szkolenia

Istnieje możliwość zadawania pytań zarówno w trakcie (chat moderowany), jak i po szkoleniu. Uczestnik, który prześle pytanie na podany w końcowej części szkolenia adres e-mail otrzyma odpowiedź na piśmie. Uczestnicy webinaru otrzymają, na wskazany podczas rejestracji adres e-mail, materiały szkoleniowe na temat pracy z orzeczeniami w Systemie Legalis.

Program szkolenia

 1. Jak szybko dotrzeć do aktu prawnego?
 2. Analizowanie aktu prawnego pod kątem zmian.
 3. Wersje oczekujące i projektowane zmiany.
 4. Poprzednie brzmienia przepisów.
 5. Szybkie poruszanie się po akcie prawnym.
 6. Równoległa praca z kilkoma aktami prawnymi.
 7. Drukowanie i otwieranie aktu w edytorze tekstu.
 8. Tworzenie własnych zbiorów aktów prawnych.
 9. Definiowanie alertów o zmianach.

Specjalista ds. szkoleń i wdrożeń. Posiada ponad 17-letnie doświadczenie w realizacji szkoleń z zakresu obsługi produktów elektronicznych Wydawnictwa C.H.Beck, m.in. Systemu Informacji Prawnej Legalis oraz oprogramowania...

Zapisy trwają do dnia poprzedzającego rozpoczęcie szkolenia do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc. Certyfikat uczestnictwa zostanie wysłany drogą elektroniczną w formie PDF w ciągu 7 dni roboczych po szkoleniu. Dostęp do szkolenia możliwy wyłącznie w czasie rzeczywistym.


Szkolenie online

ClickMeeting

Szkolenia online odbywają się przy użyciu platformy Clickmeeting. Nie później niż na 2 godziny przed startem danego szkolenia do uczestników zostanie wysłany e-mail z informacjami jak dołączyć do webinaru. W razie trudności lub nieotrzymania wiadomości (prosimy sprawdzić folder SPAM) z linkiem prosimy o kontakt: tel.: +48 22 311 22 22 lub [email protected].

Udział w szkoleniu można wziąć przy użyciu:

 • komputera z systemem operacyjnym Windows 10 lub 11, MacOs 10.13 lub nowszej, Linux, Chrome OS wyposażone w najnowszą wersję przeglądarki Chrome, Safari, Opera, Edge lub Firefox.
 • urządzenia mobilnego z systemem operacyjnym Google Android, Apple iOS lub Huawei HarmonyOS z zainstalowaną aplikacją ClickMeeting Webinars Meetings.